Preskočiť na obsah
DaS
Otvoriť menu

Ubytovanie a stravovanie

DaS spol. s r.o.

Reštauračné činnosti

Sídlo
Považská Bystrica
Od roku
1992
IČO
31 564 402

DaS

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Sládkovičova 635/2, Považská Bystrica
Na trhu od
25. mája 1992
IČO
31 564 402
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Firma v číslach

34
rokov na trhu
1992
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte DaS

DaS spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Sládkovičova 635/2, Považská Bystrica. Zapísaná je od 25. mája 1992 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet činnosti tvorí 8 položiek, napríklad pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení), nákladná cestná doprava a maloobchod so zmiešaným tovarom.

Základné údaje

Obchodné meno
DaS spol. s r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
31 564 402
DIČ
2020438860
Dátum vzniku
25. mája 1992
Sídlo
Sládkovičova 635/2, Považská Bystrica
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 1973/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa DaS zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)

  • Nákladná cestná doprava

  • Maloobchod so zmiešaným tovarom

  • Maloobchod mimo predajne (okrem konces. živností)

  • Sprostredkovanie obchodu

  • Veľkoobchod (okrem konces. živností)

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)
  • Nákladná cestná doprava
  • Maloobchod so zmiešaným tovarom
  • Maloobchod mimo predajne (okrem konces. živností)
  • Sprostredkovanie obchodu
  • Veľkoobchod (okrem konces. živností)
  • Zámočníctvo
  • Ručné zapletanie oceľových lán

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli DaS spol. s r.o.?

Sídlo je na adrese Sládkovičova 635/2, Považská Bystrica.

Čím sa DaS spol. s r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení); nákladná cestná doprava; maloobchod so zmiešaným tovarom; maloobchod mimo predajne (okrem konces. živností).

Aké je IČO – DaS spol. s r.o.?

IČO je 31 564 402, DIČ 2020438860.

Kedy vznikla DaS spol. s r.o.?

Vznik: 25. mája 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Sládkovičova 635/2 Považská Bystrica

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre DaS spol. s r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese das.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.